Promocja

Członkostwo w Społeczności Biur Rachunkowych samo w sobie jest wartościową reklamą. Jednakże dla osób zainteresowanych dodatkową promocją proponujemy zareklamowanie się poprzez linki sponsorowane i bannery reklamowe umieszczane na portalu iKsięgowość24.pl . Wybierając takie rozwiązanie, zwiększają Państwo bazę swoich potencjalnych klientów, gdyż nasz portal odwiedzany jest przez kilkadziesiąt tysięcy internautów miesięcznie.

Opis formy reklamowej

Forma prezentacji dla ogłoszeń reklamowych:

  • baner rotujący o rozmiarach maksymalnych 750x100 pikseli wyświetlany w każdej odsłonie przez 10 sekund. Baner jest dostarczany przez reklamodawcę w formatach JPG, GIF lub SWF (maksymalny rozmiar 1MB). Pliki SWF muszą mieć zaszyty adres kierujący na docelową stronę. Strona powinna otwierać się w nowej karcie przeglądarki.
  • link sponsorowany zawierający nazwę podmiotu, dodatkowy opis do 150 znaków oraz baner o rozmiarze 170x80 pikseli.

Lokalizacja:

  • baner jest prezentowany na stronie wyszukiwarki Biur Rachunkowych. Baner umiejscowiony jest w najbardziej prestiżowej i widocznej części powyższej strony – bezpośrednio pod głównym menu
  • linki sponsorowane są prezentowane w poszczególnych województwach po prawej stronie wyszukiwarki

Zobacz przykłady ogłoszeń reklamowych »

Cennik

Proponujemy Państwu reklamę w modelu Flat Fee - cena jest uzależniona od czasu wyświetlania. Już teraz możesz pozyskać nowych klientów za jedyne 5 zł dziennie.

Forma reklamy:

Reklama banerowa

Linki sponsorowane

Członkowie Społeczności Biur Rachunkowych

15 zł**

5 zł*

Pozostałe podmioty

25 zł**

10 zł*

Podane ceny nie zawierają 23% podatku VAT. Minimalny czas umieszczenia reklamy to 7 dni.
* Cena za jeden dzień wyświetlania linku sponsorowanego w jednym województwie.
** Cena za jeden dzień wyświetlania baneru.

Jak rozpocząć współpracę?

Jeżeli jesteś zainteresowany umieszczeniem reklamy w portalu iKsiegowość24 zapoznaj się z Regulaminem oraz wypełnij formularz zgłoszeniowy. Na podstawie podanych informacji przygotujemy szczegółową ofertę, którą otrzymają Państwo na podany w formularzu adres e-mail.

Formularz zgłoszeniowy »