Biura Rachunkowe

Comarch ERP XT – dla biur rachunkowych

Comarch ERP XT to nowoczesna aplikacja, udostępniana poprzez przeglądarkę internetową. Rozwiązanie dedykowane mikro i małym firmom poszukującym nowoczesnej i bezpiecznej aplikacji do wystawiania dokumentów sprzedażowych online oraz biurom rachunkowym chcącym przyspieszyć obsługę swojego klienta.

Dzięki Comarch ERP XT zyskujesz:

  • Błyskawiczną wymianę dokumentów pomiędzy klientem posiadającym konto na www.erpxt.pl a biurem rachunkowym;
  • Możliwość udostępniania dowolnej liczbie klientów aplikacji do fakturowania www.erpxt.pl z pełnym zakresem funkcjonalności;
  • Szybką obsługę klienta - import wprowadzonych faktur do systemu Comarch ERP OPTIMA

Pytania prosimy kierować na adres: kontakt@erpxt.pl

Poznaj Comarch ERP XT dla Biur Rachunkowych »

iBard24 – dla biur rachunkowych

iBard24 to narzędzie, które pozwala w prosty sposób zabezpieczyć najważniejsze dla Twojej firmy dane. System automatycznie wykonuje kopie bezpieczeństwa danych oraz umożliwia łatwy i szybki dostęp do nich przez Internet.
Dzięki iBard24 zyskujesz:

  • Automatycznie kopie zapasowe danych z Twojego komputera PC lub laptopa, w tym archiwizację baz Comarch OPT!MA.
  • Obniżenie kosztów prowadzenia działalności, dzięki nie ponoszeniu nakładów na technologię oraz infrastrukturę serwerową oraz jej utrzymanie.
  • Bezpieczne przechowywanie danych w Comarch Data Center
  • Zwiększone zaufanie klientów, którzy są świadomi, że ich dane są bezpiecznie i profesjonalnie przechowywane.

Dowiedz się więcej o iBard24

Comarch OPT!MA – rozwiązania dla biur rachunkowych

Comarch OPT!MA w wersji dla biur rachunkowych to kompleksowy program do obsługi Biur Rachunkowych i kancelarii Doradców Podatkowych. Główne korzyści płynące z zastosowania programu Comarch OPT!MA

  1. Efektywniejsze zarządzanie biurem rachunkowym poprzez wykorzystanie dedykowanych narzędzi informatycznych
  2. Usprawnienie współpracy z klientami dzięki m.in. możliwości przesyłania dokumentów za pośrednictwem Internetu, a także udostępniania informacji księgowych klientom biura poprzez Internet
  3. Dzięki pracy online z programem Comarch iOPT!MA24 biuro rachunkowe może obsługiwać swoich klientów oraz kontaktować się z nimi poprzez Internet.

Zachęcamy do skorzystania ze specjalnej oferty pakietów programu Comarch OPT!MA dla biur rachunkowych i kancelarii doradców podatkowych.