Korzyści z iKsięgowość24

Skorzystanie z usługi iKsięgowość24 wiąże się z czterema istotnymi korzyściami dla Twojego biura rachunkowego:

 1. ZYSKUJESZ NOWYCH KLIENTÓW

  Promując się na portalu iKsięgowość24 tworzysz własną, niepowtarzalną wizytówkę prezentującą Twoją ofertę i kompetencje. Klienci mają możliwość skorzystania z wyszukiwarki, która pozwoli im znaleźć Twoje biuro. Co więcej, w prosty i szybki sposób, będą oni mogli skontaktować się z Tobą i zapytać o szczegóły. Dodatkowo firma Comarch szeroko reklamuje portal, co jest niewątpliwym atutem usługi.

 2. WZBOGACASZ SWOJĄ OFERTĘ, PROPONUJĄC KLIENTOM ZA DARMO NOWOCZESNY PROGRAM DO FAKTUROWANIA

  Posiadając iKsięgowość24 w pełnej funkcjonalności, możesz oferować wszystkim swoim klientom program Comarch ERP XT – program do fakturowania online. Twoi Klienci będą mogli dzięki Tobie, bez żadnych opłat, korzystać z modułu „Faktury”. Udostępniając za darmo aplikację do fakturowania online znacząco wzbogacisz swoją ofertę oraz przyciągniesz nowych klientów.

 3. USPRAWNIASZ WSPÓŁPRACĘ Z KLIENTAMI BIURA

  Wykorzystując aplikację Comarch ERP XT, dostępną przez przeglądarkę internetową, klienci jednym kliknięciem przekażą Tobie istotne dokumenty. W efekcie obieg faktur zostanie znacznie skrócony. Z drugiej strony będzie to również zachęta dla klientów, którzy szanują swój czas i co za tym idzie, kolejny wyróżnik wśród konkurencji.

 4. MASZ GWARANCJĘ, ŻE TWOJE DANE SĄ BEZPIECZNE

  Dzięki dostępowi do programu Comarch IBARD Backup masz pewność, iż Twoje pliki i bazy danych będą bezpieczne. Program ten tworzy automatycznie kopie bezpieczeństwa zgodnie z ustalanym harmonogramem, natomiast cały proces przebiega w tle, bez Twojej ingerencji. Ponadto, będziesz miał dostęp do kopii zapasowych swoich danych z każdego miejsca na świecie.

Przystąpienie do Społeczności Biur Rachunkowych to także:

 • pierwszy krok do rozpoczęcia działalności, jako internetowe biuro księgowe;
 • ogólnopolska promocja pośród licznych klientów Comarch, czyli ok. 70 000 firm;
 • zaistnienie w Wyszukiwarce Biur Rachunkowych, która pozwala potencjalnym klientom znaleźć kompetentnego usługodawcę;
 • możliwość skorzystania z dodatkowej reklamy oferowanej przez iKsięgowość24.